Dost Siteler


 

ÜNİVERSİTE

Yurtdışındaki en iyi üniversitelerde eğitim görmek ya da mastır yapmak isteyen öğrenciler için Islands Yurtdışı Eğitim danışmanlığı olarak destekleyici programlar sunuyoruz.

Yurtdışındaki üniversitelere kayıt olmak için üniversiteler ileri ya da daha ileri seviyede İngilizce istiyorlar.

Eğer İngilizce seviyeniz yetersizse size önerebileceğimiz yollar:

1. İngilizce seviyenizi yükseltmek amacıyla sizi istediğiniz her ülkeye, en kaliteli dil okullarına gönderiyoruz. Alacağınız dil kursuyla üniversitelerin istediği dil seviyesine ulaşmış oluyorsunuz. Dil kursu bitiminde, hangi üniversiteye gitmenizin sizin için daha uygun olduğuna kursunuzdaki danışmanlarınızla birlikte karar veriyorsunuz. Ayrıca üniversitelere kayıt olabilmek için gerekli evraklar, formlar ve tüm işlemler okulunuz tarafıdan halledilir. Size sadece, İngilizce dil seviyenizi yükseltmek kalır.

2. Yurtdışındaki üniversitelere giriş için, İngilizce seviyeleri yeterli olmayan öğrencilere göre hazırlanmış Üniversite Hazırlık Kursları bulunmaktadır. Bu kurslara giriş seviyesi orta seviyedir. Eğer seviyeniz orta seviye değil ise öncelikle 3-4 ay İngilizce kursu alırsınız, bu seviyeye çıktıktan sonra da Üniversite Hazırlık Kursu’na başlayabilirsiniz. Bu kursun en büyük özelliği kurs esnasında üniversitede eğitim görmek istediğiniz bölümün derslerini de almaya başlayabilmenizdir. İş dünyası, Bilgisayar Bilimi, Mühendislik, Hukuk, Medya ve İltişim, Turizm derslerin verildiği konulardan bazılarıdır. Bu kursa devam etmeniz, üniversiteye başlamadan önce size bir ön hazırlık ve üniversite derslerine aşinalık kazandıracaktır.

MASTIR

Mastır için de üniversiteler çok ileri seviyede İngilizce istediklerinden eğer İngilizceniz yetersizse Mastır Hazırlık Dil Kursları’na katılabilirsiniz. İngilizcenizi geliştirme, araştırmalarınızı, iletişim becerilerinizi analiz etme ve İngiliz eğitim, öğretim sistmine yakınlaşma şansını yakalayabilirsiniz. Ayrıca bu hazırlık kursunun en önemli özelliği, size kendi uzmanlık alanınızda da eğitim görme deneyimi vermesidir. Bu 30 haftalık programı tamamlayan öğrencilerin İngiltere’deki üniversitelerinden birinde mastır programına katılması garantidir.  

İstanbul İzmir
Gümüşsuyu Mh. İnönü Cd. Hariciye Konağı Sk. Türel Apt.
No:3 D:4 Taksim / İstanbul (Otopark ve Metro Turizm Yanı)
Tel: 0212 292 41 92 / 93
istanbul@adalaryed.com
Kıbrıs Şehitleri Cad. 1447 Sk. Hisar Apt. No:7 K:3 D:5
Alsancak / İzmir (Akbank Express Şube üzeri)
Tel: 0232 421 55 70 / 71
izmir@adalaryed.com

© Deniz Web 2007